Menu

Konsole do gry

Ciekawe artykuły o konsolach do gier

Akcesoria do konsoli Sony Playstation 4 które warto nabyć

kamnow465

By wykorzystać możliwości nowej konsoli Sony w całości należy dokupić do niej stosowne akcesoria:

Dodatkowy pad bezprzewodowy DualShock 4

Drugi pad konieczny jest do wspólnej gry na konsoli w 2 osoby. Na rynku występuje w sklepach internetowych w różnych kolorach: czarnym, niebieskim czy czerwonym. Przy jego zakupie nie zapomnij też o dodatkowym kablu USB do jego naładowania lub o nabyciu dodatkowej ładowarki do kontrolerów DualShock 4.

Kamera Sony PS4 EYE czyli popularny Kinect do Playstation 4

Przeprojektowana na nowo wersja kamerki znanej już z modelu PS3. Obraz analizują już 2 obiektywy pozwalające zdecydowanie bardziej skrupulatną rejestrację ruchu oraz większy komfort gier i zabawy w porównaniu z PS3

Ładowarka do padów DS4

Posiadając tylko jeden pad z zestawu podstawowego DualShock 4 z jego ładowaniem nie ma żadnych problemów. Do zestawu dołączony jest przewód USB do ładowania z portu urządzenia. Ale już przy nabyciu następnego pada, czy kontrolerów Playstation Move przeprowadź zakup właściwej ładowarki do padów PS4. Będziesz mógł jednocześnie je wszystkie podładować pozostawiając wolne kolejne gniazdo USB w konsoli

Pad sterujący PlayStation Move

Klasyczna wersja kontrolera Sony Move taka jak w Sony Playstation 3 może stanowić dalsze rozwinięcie systemu rozrywki Playstation Move. Już długo przed debiutem nowej konsoli PS4 było wiadomo, że kontroler ten zagra olbrzymią rolę w nowym systemie Sony.

Co prawda producent umożliwił sterowanie konsolą Sony PS4 za pomocą nowego pada DualShock 4, ale dopiero podłączenie PS Move czyni gre komfortową i atrakcyjną.

Wyrzucić gracza od fotela, sprawić, aby skakał, biegał, podrygiwał, czy ruszał rękami - wszystko to wskazywało kierunek producentom nowych gier na Playstation 4. Nowy pad Move po modernizacji ma być jeszcze bardziej doskonały od poprzednika.

Inne ciekawe artykuły dla rodziców znajdziesz tu:

http://urodaizdrowie.pl/lozeczka-i-kojce-dla-dzieci-co-warto-kupic

http://9-mm.eu/dobrac-fotelik-samochodowy/

 

© Konsole do gry
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci