Menu

Konsole do gry

Ciekawe artykuły o konsolach do gier

Akcesoria do konsoli Xbox

kamnow465

Otrzymanie samej konsoli Xbox to dopiero przyczółek przygody w świecie cyfrowych gier video. Prawdziwa przygoda dokona się dopiero po nabyciu do konsoli Xbox niezbędnych dodatkowych akcesoriów.

Na początek możemy polecić bezwzględnie zakup sensora ruchu Kinect oraz drugiego pada do konsoli.

Jeśli chcesz przyśpieszyć uruchamianie gier albo załadować gry na konsolę Xbox ze swojego konta na Xbox Live dokup koniecznie dysk twardy - najlepiej o pojemności 250 lub 500 GB.

Bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox

Bezprzewodowe sterowniki do konsoli Xbox umożliwią Ci zatracić się w grze, jak nigdy dotąd. Maja naturalny kształt i ergonomię , a dzięki udoskonalonemu krzyżakowi znakomicie spisują się w grach.

Pady bezprzewodowe do Xboxa 360 Kinect są zasilane przy pomocy 2 ogniw alkalicznych R06. Możesz je zastąpić poprzez zakup odpowiedniego pakietu akku wraz z dodatkową ładowarkę zasilaną podłączając kabelek do portu USB konsoli czy poprzez dodatkowy zasilacz sieciowy.

Problem ten nie nie nęka kontrolera do konsoli Xbox One. On bowiem posiada wbudowany akumulator, który można ładować bezpośrednio poprzez port USB konsoli.

Czujnik Kinect do konsoli Xbox One

Kinect – to najbardziej doskonały sensor ruchu do konsoli Xbox. Urządzenie dostarcza sposób użytkownikowi na interakcję z konsolą bez wymagań używania innych urządzeń, wykorzystując gesty i ruchy wykonywane przy pomocy kończyn i całego ciała, jak i przez dźwięk. Kinect dla konsoli Xbox rewolucjonizuje sposób gry — koniec z dodatkowymi kontrolerami. Po prostu stań przed czujnikiem — Kinect rozpozna Cię i zareaguje na Twoje ruchy.

Program dostarczany wraz z Kinect jest w stanie automatycznie ustawić czujnik w oparciu o stan gry oraz fizyczne otoczenie gracza, biorąc pod uwagę również różnego rodzaju przeszkody (np. meble). Kinect ma funkcję jednoczesnego śledzenia dużej postaci, w tym 2 aktywnych zawodników, będących w stanie zmieścić się w polu widzenia urządzenia.

© Konsole do gry
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci